Rozhodli jste se k nám přidat? Skvělé! Máme pro vás hned několik možností. Stačí se rozhodnout dokončením následující věty. Chci se stát:

  • členem či členkou zelených
  • dobrovolníkem či dobrovolnicí

Jako člen či členka Strany zelených máte možnost se aktivně účastnit činnosti strany, včetně práva volit a být volen(a) do jejích orgánů. Velmi rádi vás v našich řadách uvítáme! Pojďme společně prosazovat zelenou politiku! Pokud se chcete stát členy, vyplňte prosím krátký formulář nebo kontaktujte přímo předsedu základní organizace v místě vašeho bydliště. Zároveň si můžete předem vyplnit členskou přihlášku do Strany zelených.

Jste dobří v řízení auta? Nebo umíte zajišťovat produkci akcí? Jste šikovný fotograf/ka? Vynikáte v něčem jiném nebo chcete prostě pomoci? Tak právě vás hledáme! Dobrovolníci a dobrovolnice nám pomáhají naši činnost násobit. Časem, který zeleným věnují, pomáhají rozšiřovat činnost všech zelených a to i v našem kraji. Zapojte se!

Odborné sekce sdružují experty v různých oblastech. Právě v odborných sekcích se pracuje na jednotlivých zelených tématech. Členem či členkou odborné sekce může být i nečlen(ka) zelených. Uvítáme mezi sebou odborníky na různorodá témata, ať už jde o lidská práva, ekonomiku či zahraniční vztahy. Více v přehledu odborných sekcí na hlavním webu SZ.

Stranu zelených můžete též podpořit darem. Bližší informace zde.

Facebook

Kontaktujte nás

Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat. Vyberte si, komu napíšete.